Zaznacz stronę

Poznajmy się

O nas
“Praca w równowadze” to nazwa naszej firmy, którą wspólnie prowadzimy. Obie jesteśmy trenerkami. Katarzyna jest psychologiem, a Aneta coachem.  Od wielu lat na co dzień zajmujemy się wspieraniem naszych Klientów w rozwoju ich kariery zawodowej. W ramach “Pracy w równowadze”, kładziemy szczególny nacisk na profilaktykę wypalenia zawodowego. 
Zajrzyj na BlogaSprawdź ofertę

Wiedza

Jesteśmy pasjonatkami tematyki profilaktyki wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem oraz zachowania równowagi życiowej. Śledzimy najnowsze publikacje, badania na te tematy. Cały czas uczymy się i zbieramy wiedzę, by jak najlepiej pomagać naszym Klientom.

Umiejętności

Cały czas rozwijamy swoje umiejętności, tak by wspierać naszych klientów rzetelnie i jak najbardziej efektywnie. Wszystkie metody, wskazówki, którymi się dzielimy, testowałyśmy na sobie i sprawdziły się u nas w 100%.

Doświadczenie

Zawodowo pracujemy od 15 lat. W trakcie tego okresu miałyśmy różne doświadczenia w pracy na etacie, zlecenie, dzieło, z różnymi szefami w różnych zespołach projektowych. Obie przeżyłyśmy wypalenie zawodowe, długotrwały stres w pracy, dlatego możemy z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że wiemy o czym mówimy.

Od naszych Klientów otrzymujemy informacje, że dzięki konsultacjom indywidualnym z nami:

Z

Lepiej radzą sobie ze stresem

Z

Wzrosło ich poczucie własnej wartości

Z

Mają większe poczucie sprawczości i rośnie ich motywacja do pracy

Z

Zwiększyła się ich efektywność w miejscu pracy

Z

Zyskali umiejętność “odpuszczania” w odpowiednich momentach

Z

Łatwiej
stawiają granice w życiu prywatnym i zawodowym

Trochę więcej o każdej z nas

Aneta DREKSLER

Aneta DREKSLER

Coach, trenerka

Z wykształcenia filozof. Skończyła liczne szkolenia i kursy doskonalące jej umiejętności zawodowe m.in. kurs coachingowy z akredytacją ACSTH, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii oraz studia podyplomowe Job Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Interesuje się tematyką wypalenia zawodowego, budowania głębokich  i harmonijnych relacji międzyludzkich, dlatego z pasją i oddaniem praktykuje komunikację opartą na empatii (NVC), uważność (Mindfulness). W wolnych chwilach tworzy Pytajniki Coachingowe i inne ilustracje. Lubi odkrywać nowe smaki i przenosić je do swojej kuchni.

Katarzyna Podsiadły

Katarzyna Podsiadły

Psycholog, trenerka

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dodatkowe kwalifikacje zdobyła, studiując Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończyła kurs trenerski organizowany przez Collegium Civitas, który przygotował ją do pełnienia funkcji trenera edukatora. Posiada ponaddziesięcioletnie doświadczenie związane  z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi oraz doradztwem zawodowym. W wolnym czasie lubi spędzać czas z Rodziną i szukać wytchnienia w górach projektując kolejne zmiany. Zagorzała fanka:  duetu Pacino & De Niro, wszystkiego co brytyjskie, psów oraz kina europejskiego.

Liczby mówią same za siebie

Tyle godzin mamy na koncie w pracy indywidualnej z klientem

Tyle godzin przepracowałyśmy jako trenerki na sali szkoleniowej

Tyle mamy razem lat

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

5 + 9 =