O nas

O nas

„Praca w równowadze” powstała dla tych, dla których aspekt pracy zawodowej jest ważny i chcą się w nim spełniać. Chcemy pomóc każdemu kto: dąży do zmiany pracy lub po prostu szuka pomysłu na dalszy rozwój kariery. Zajmujemy się również wsparciem w zakresie równoważenia ról zawodowych i prywatnych w ramach stworzonego przez nas,autorskiego konceptu “Wyluzuj”. Pomożemy Ci się przygotować do rozmowy z przełożonym na temat awansu lub podwyżki. Oferujemy koncepty szyte na miarę, które składają się m.in. z sesji coachingu kariery, konsultacji psychologicznych, pomocy w opracowywaniu CV oraz profilu zawodowego, wsparcia w poszukiwaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem pozazawodowym. Zapraszamy już dziś postaw na pracę w równowadze!

kasia-i-aneta

Aneta Choroszy

img_9223_kadrCoach kariery w trakcie certyfikacji ICF, doradczyni zawodowa, trenerka umiejętności społecznych. W pracy trenera wykorzystuje aktywne metody szkoleniowe. Skończyła liczne szkolenia i kursy doskonalące jej umiejętności zawodowe m.in. kurs coachingowy z akredytacją ACSTH, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii oraz studia podyplomowe Job Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Interesuje się tematyką wypalenia zawodowego, budowania głębokich  i harmonijnych relacji międzyludzkich, dlatego z pasją i oddaniem praktykuje komunikację opartą na empatii (NVC), uważność (Mindfulness). Prowadziła programy warsztatowe i szkoleniowe m.in. dla: Fundacji “Dr Clown”, Fundacji na Rzecz Edukacji i Zdrowia “Perspektywa”, Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii, warszawskich szkół podstawowych. W wolnych chwilach tworzy Pytajniki Coachingowe i inne ilustracje. Lubi odkrywać nowe smaki i przenosić je do swojej kuchni.

 

 

 

Katarzyna Podsiadły

15057950_1245540152135423_224763344_nJest psychologiem, doradczynią zawodową, trenerką umiejętności społecznych. Pracuje z klientami indywidualnie oraz grupowo. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dodatkowe kwalifikacje zdobyła, studiując Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Ukończyła kurs trenerski organizowany przez Collegium Civitas, który przygotował ją do pełnienia funkcji trenera edukatora. Posiada ponaddziesięcioletnie doświadczenie związane  z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi oraz doradztwem zawodowym. Właśnie jako doradczyni zawodowa i psycholog pracy współpracowała m.in. z Uczelnią Collegium Civitas, Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki, Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji, fundacją Via, Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Szczególnie zainteresowana jest tematyką radzenia sobie ze stresem, wypalenia zawodowego oraz psychologią pracy.
W wolnym czasie lubi spędzać czas z Rodziną i szukać wytchnienia w górach projektując kolejne zmiany. Zagorzała fanka:  duetu Pacino & De Niro, wszystkiego co brytyjskie,psów oraz kina europejskiego.