Poznajmy się

Witaj!

Nazywam się Aneta Dreksler i jestem trenerką oraz coachem. Od wielu lat na co dzień zajmuję się wspieraniem moich Klientów w dochodzeniu do dobrostanu życiowego, ze szczególnym naciskiem na profilaktykę wypalenia zawodowego. Posiadam 15 lat doświadczenia zawodowego, w trakcie którego pracowałam w różnych firmach i instytucjach. W tym czasie szlifowałam umiejętności  biznesowe,  trenerskie oraz doradcze. Współpracuję z firmami i osobami indwidualnymi.

Zajrzyj na BlogaOferta dla firm

Wiedza

Jestem pasjonatką rozwoju osobistego zwłaszcza w obszarze zawodowym. Zajmuję się tematyką wellbeingu zwłaszcza w zakresie profilaktyki wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem oraz zachowania równowagi życiowej. Śledzę w tych tematach najnowsze publikacje oraz badania. Cały czas uczę się i zbieram wiedzę, by jak najlepiej wspierać moich Klientów.

Umiejętności

Pracując dla firm i klientów indywidualnych, cały czas rozwijam swoje umiejętności, tak aby rzetelnie i jak najbardziej efektywnie wspierać ich w osiąganiu postawionych sobie celów. Jedną z moich wartości jest rzetelność, dlatego wszystkie metody, wskazówki, którymi się dzielę, testowałam na sobie i sprawdziły się u mnie w 100%.

Doświadczenie

W trakcie rozwoju mojej kariery zawodowej pracowałam w różnych firmach – od międzynarodowej koropracji, poprzez agencję marketingową, firmę rodzinną, fundację, aż do obecnie prowadzonej działaności. Doświadczyłam pracy z różnymi szefami i w różnych zespołach. W takcie tego czasu przeżyłam wypalenie zawodowe. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że z doświadczenia wiem o czym mówię.

Od Klientów otrzymuję informacje, że dzięki coachingom i szkoleniom:

Z

Lepiej radzą sobie ze stresem

Z

Zwiększyło się ich poczucie zadowolenia z wykonywanej pracy

Z

Mają większe poczucie sprawczości i rośnie ich motywacja do pracy

Z

Zwiększyła się ich efektywność w miejscu pracy

Z

WZROSŁO ICH POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Z

poprawiły się ich relacje w pracy i życiu prywatnym

Kim jestem?

Kim jestem?

Skończyłam Filozofię na specjalizacji „Logika i Metodologia Nauk” oraz Studium Pedagogizacji na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Umiejętności i wiedzę trenerską  zdobyłam na kursie trenerskim „Profesjonalny trener” oraz w Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Skończyłam studia podyplomowe Job Coaching w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, kurs „Power of coaching” przygotowujący do akredytacji ACSTH  oraz kurs „Needs based coaching”, prowadzony przez Pernille Plantener. Obecnie planuję udział w kolejnych kursach, bo ważne jest dla mnie szlifowanie moich kompetencji zawodowych, aby coraz efektywniej pracować z moimi Klientami.

Jeśli chcesz umówić się ze mną na sesje coachingowe skontaktuj się ze mną korzystając z formularza kontaktowego

Liczby mówią same za siebie

TYLE GODZIN KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH I COACHINGÓW PRZEPROWADZIŁAM Z KLIENTAMI

Tyle godzin przepracowałam jako trenerka na sali szkoleniowej

Tyle lat działam w branży szkoleniowej

Masz pytania?

Wyślij wiadomość

14 + 15 =